Budowa magazynu

Wątek o biznesie, także tym własnym. Reklamy, zyski, inwestycje, a do tego rady odnośnie prowadzenia firmy i szukania dobrej księgowej ;)
Awatar użytkownika
Hermes1997
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2022, 21:17

Budowa magazynu

Post autor: Hermes1997 »

Planujemy w naszej firmie rozbudowę kilku budynków, konkretnie magazynów. Początkowo braliśmy pod uwagę blaszane kontenery, przynajmniej tymczasowo, jednak stwierdziliśmy, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie budowa magazynu. Bierzemy pod uwagę kilka możliwości, nie ukrywam, że szukamy stosunkowo niedrogiego rozwiązania, z tego względu, że powierzchnia magazynu będzie naprawdę spora. Interesuje nas kilka produktów, jednym z nich jest strop gęstożebrowy - czy macie jakieś informacje na temat tego, gdzie warto takich szukać?
meksa

Re: Budowa magazynu

Post autor: meksa »

Pamiętajcie o wzmocnieniu konstrukcji i tutaj potrzebna będzie blacha cięto ciągniona . Netexpol to niezawodny i doświadczony dostawca ciętej blachy do prac budowlanych i remontowych. Ich blachy są idealne do wzmacniania sufitów, ścian i innych konstrukcji. Dzięki ich wysokiej jakości produktom można być pewnym solidnej i trwałej konstrukcji.
ODPOWIEDZ