system do obdługi faktoringu

Wątek o biznesie, także tym własnym. Reklamy, zyski, inwestycje, a do tego rady odnośnie prowadzenia firmy i szukania dobrej księgowej ;)
Awatar użytkownika
krystyn1967
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2023, 18:06

system do obdługi faktoringu

Post autor: krystyn1967 »

Czy w waszych firmach korzystacie może z jakichś systemów do obsługi faktoringu? Ciekawi mnie to, bo wiem, że sporo osób wprowadza to do swoich firm jako pomocne narzędzie i też przeszło mi to przez myśl. Czym powinno się jednak charakteryzować dobre oprogramowanie faktoring? Słyszałem, że ponoć system Kalypso naprawdę dobrze się sprawdza. Zgadzacie się?
Kaśka

Re: system do obdługi faktoringu

Post autor: Kaśka »

Ja natomiast słyszałam że warto współpracować z aforti factor, którzy oferują faktoring niepełny, przedsiębiorcy dzięki nim zyskali płynność finansową, jak wiemy w biznesie jest to szczególnie ważne.
trombiavoila

Re: system do obdługi faktoringu

Post autor: trombiavoila »

Udoskonalam swoje miejsce działania, a jest nim belgia sieci komórkowe już znalazłam, pracę dla kilku osób również, pozostaje cała reszta. Rozważam tak naprawdę wypracowanie odpowiednich kroków ku działaniu i jak na razie, nie mogę sobie tego ogólnie odmówić, że się staram… Ale wychodzi średnio ;p /
wideol03

Re: system do obdługi faktoringu

Post autor: wideol03 »

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą, bardzo dobrze mówi
-------------------------------------------------------------------------------------------------
drukarka fiskalna online
ODPOWIEDZ