sklepy dla dzieci

Ciekawe informacje, nieoczywiste fakty, ale też humor i rozrywka. Porozmawiajmy na luzie i dowiedzmy się czegoś nowego.
Awatar użytkownika
lilianna1972
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2021, 21:00

sklepy dla dzieci

Post autor: lilianna1972 »

Często robicie zakupy w sklepach z artykułami dla dzieci? Przede wszystkim mam na myśli sklepy internetowe, bo ich jest teraz coraz więcej :D Ja przykładowo jakiś czas temu kupowałam akcesoria do kąpieli niemowląt i w zasadzie to zapłaciłam o wiele mniej niż gdybym zdecydowała się na zakupy stacjonarne bo porównywałam ceny. Ktoś z was też woli taką formę zakupów? Jestem pewna, że sporo osób się zgłosi :)
Awatar użytkownika
Sulima
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, 4:52

Re: sklepy dla dzieci

Post autor: Sulima »

Już dawno wiedziałam, że zakupy w internetowych sklepach to o niebo lepsze rozwiązanie. Przekonałam się o tym przede wszystkim wtedy kiedy kupowałam akcesoria do wózków i właśnie sam wózek. Poza tym miałam na oku sklep z polecenia przyjaciółki, więc tym bardziej miałam pewność że to tam powinnam kupić wszystko co mi potrzebne. Także też serdecznie polecam się zorientować!
Awatar użytkownika
nadzieja
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2021, 19:27

Re: sklepy dla dzieci

Post autor: nadzieja »

Dziewczyny, namówiłyście mnie! Jak na razie kupiłam krzesełko do karmienia przez internet i jestem bardzo zadowolona. I tak będę musiała skompletować resztę wyprawki także czekają mnie o wiele poważniejsze zakupy... :P Fajnie że powstaje coraz więcej takich sklepów z konkurencyjnymi ofertami bo przynajmniej można sobie je jakoś porównać i wybrać tą, która nam najbardziej pasuje, prawda?
ODPOWIEDZ