Artykuły motoryzacyjne - sklep

Wątek dla automaniaków i tych, którzy chcą znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące swojego pojazdu. Polecamy części i mechaników.
Santiago

Artykuły motoryzacyjne - sklep

Post autor: Santiago »

Jesteśmy w tracie remontu domu, który żona odziedziczyła w spadki po babci. Wiadomo, że pochłania to spore koszty, dlatego sporo robimy samodzielnie. A dodatkowo ostatnio trochę nawala nasz samochód. Powiem szczerze, że zaskoczyło mnie to, że w hurtowni https://chle-mar.pl znalazłem też dział z artykułami motoryzacyjnymi, w naprawdę dobrych cenach.
nikaa

Re: Artykuły motoryzacyjne - sklep

Post autor: nikaa »

Sąsiad poprosił mnie czy nie pomogłabym poszukać mu paska napędowego do jego motoru, który wydaje mi się, że ma już swoje lata i obawiam się, że może być trudno znaleźć odpowiedni pasek, ale postanowiłam spróbować. Jak myślicie, czy w https://www.rooader.pl/paski-napedowe/strona-1 mam szanse go znałeś? Mam nadzieję, że tak i dzięki temu będę mogła pomóc sąsiadowi.
Gość

Re: Artykuły motoryzacyjne - sklep

Post autor: Gość »

Oczywiście! Istnieje wiele sklepów oferujących artykuły rowerowe online https://goodsport.pl/akcesoria-rowerowe/. Oto kilka popularnych i godnych polecenia.
karolak

Re: Artykuły motoryzacyjne - sklep

Post autor: karolak »

Oczywiście że tak ale ciesze się że sprzedałem samochód i nie muszę już się uganiać za częściami i pakować pieniędzy w samochód. Jak będzie mi potrzebne auto je po prostu wynajmę. Nawet czytałem o tym niedawno na tej stronie https://emoto.com.pl/wynajem-samochodow ... ej-podrozy
ODPOWIEDZ