Polecam Gastronomiczne Centrum Kształcenia Praktycznego Spółdzielnia Socjalna

W tym miejscu wymieniamy się spostrzeżeniami na temat firm z najróżniejszych branż. Chcesz się o kimś czegoś dowiedzieć? Zapytaj, pomożemy.
Kajetan

Polecam Gastronomiczne Centrum Kształcenia Praktycznego Spółdzielnia Socjalna

Post autor: Kajetan »

Witam, mam pytanie, czy ktoś pracował w Gastronomiczne Centrum Kształcenia Praktycznego Spółdzielnia Socjalna ? Jakie są wasze opinie?
mysiaa

Re: Polecam Gastronomiczne Centrum Kształcenia Praktycznego Spółdzielnia Socjalna

Post autor: mysiaa »

Tak się składa, że i ja chcę iść w kierunku gastronomii, dlatego mam w tym kierunku masę pytań. A dokładnie i przede wszystkim interesuje mnie czy tutaj https://www.gastromania.cz/skrabky-na-brambory.html warto byłoby kupić wyposażenie co wy na to? Co możecie mi napisać na ich temat?
pitti

Re: Polecam Gastronomiczne Centrum Kształcenia Praktycznego Spółdzielnia Socjalna

Post autor: pitti »

Jeśli Wam powiem, że mam model gastro, to co mi powiecie, w co zainwestować? Na pewno myślę o kiosku samoobsługowym, a do tego digital signage software będzie niezbędne. Stąd pod wieloma względami to właśnie rozważam. Może właśnie w tym względzie mi to pomoże, że będzie prościej, część klientów do kasy nie będzie musiała podchodzić.
ODPOWIEDZ