samochód zastępczy

Masz ochotę porozmawiać na temat zupełnie inny i nieodnoszący się do pozostałych działów? Tutaj możesz to zrobić :D
Awatar użytkownika
Roman
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2022, 11:55

samochód zastępczy

Post autor: Roman »

Czy jeśli dostaję samochód zastępczy z warsztatu, to mam jakiś limit kilometrów, które mogę nim zrobić? Czy dostaję to wszystko w umowie, czy nie jest istotne ile zrobię kilometrów byleby go oddać w takim samym stanie, z taką samą ilością paliwa? Zastanawiam się czy mogę na przykład wybrać się nim na weekend w góry, czy raczej nie powinno się tak wykorzystywać takiego samochodu?
laura09

Re: samochód zastępczy

Post autor: laura09 »

Sprawdzałam ostatnio aukcje samochodów flotowych i niestety, ale gdzieniegdzie ceny są takie kosmiczne, że szok. Tak się zastanawiam nad tym, czy nie postawić na dofinansowanie u carefleet.pl , bo słyszałam że raty u nich są mega korzystne. Czy wiecie może coś więcej na ten temat? Czy macie jakieś doświadczenie z nimi?
droka

Re: samochód zastępczy

Post autor: droka »

Jeśli chodzi o samochód zastępczy to jego uzyskanie jak tu https://gdansk4u.pl/samochod-zastepczy-z-oc-sprawcy piszą wcale nie jest jakieś wyjątkowo trudne, wystarczy spełnić określone warunki i można mieć samochód zastępczy bezgotówkowo
MartaJ

Re: samochód zastępczy

Post autor: MartaJ »

Takich tematów by nie było trzeba poruszać gdyby każdy przedsiębiorca był w stanie myśleć perspektywicznie. Niestety nie opłaca się szukać oszczędności podczas zakupu samochodu do firmy. Przecież to nasze narzędzie do pracy, jakim musimy dojechać na ważne spotkania by rozwijać dalej działalność. Dlatego lepiej będzie skorzystać z możliwości finansowania zakupu, a te znajdziemy u takich marek jak Dacia - https://www.daciafinansowanie.pl/leasin ... C5-procent Swoją drogą to ich modele zyskują bardzo pozytywne recenzje w mediach. Nie ma się co dziwić bo przy takim nowoczesnym wyposażeniu i tak atrakcyjnej cenie, w zasadzie nie mają sobie równych. Pozostaje tylko kwestia naszych preferencji odnośnie wielkości oraz osiągów danego modelu.
ODPOWIEDZ