Jaka dieta podczas masy?

Sport, aktywność fizyczna, odpowiednia dieta i zdrowie. Wszystko to, co zapewnia nam dobre samopoczucie i dodaje energii.
Klimek

Jaka dieta podczas masy?

Post autor: Klimek »

Panowie, jestem właśnie na etapie masowania, sporo ćwiczę, mam wysokokaloryczną dietę. W dni treningowe ponad 3tys kalorii. Dlatego muszę dorzucić do diety jakieś wysokoenergetyczne posiłki. Możecie polecić mi coś konkretnego ze sklepu https://doktor-fit.pl - zazwyczaj kupuję u nich, bo mają dobre ceny.
suzana

Re: Jaka dieta podczas masy?

Post autor: suzana »

Ja tam nie bardzo się znam na dietach, a w sieci - to wiadomo jak jest, mnóstwo informacji, ale co będzie odpowiedniego dla nas? Dlatego dobrą opcją wydaje się być dieta pudełkowa https://kuchniavikinga.pl , która jest zawsze sensownie ułożona - tak, aby była w pełni zdrowa i wartościowa.
strret

Re: Jaka dieta podczas masy?

Post autor: strret »

Są różnego rodzaju diety, ale sporo osób uważa, że naprawdę warto zastanowić się nad konsekwencjami tego, co wprowadzamy u siebie na co dzień. I dla mnie na przykład coś takiego jak https://biohackuj.pl/dieta-keto/ jest wartościowe. Mój organizm mógłby się do tego przyczynić.
supermodell

Re: Jaka dieta podczas masy?

Post autor: supermodell »

Sama dieta i ruch to daje nam sukces i na pewno wspiera nasze poczynania. Dodatkowo jednak powiem wam, że warto powiedzieć, że takie https://jogalifestyle.com/bmi-kalkulator/ możliwości wprowadzają w nas informację, czy powinniśmy i jak powinniśmy schudnąć. To ważne, dla każdego naszego obszaru życia i zdrowia.
katrina

Re: Jaka dieta podczas masy?

Post autor: katrina »

Dzięki naciskowi na świeże składniki, owoce, warzywa i oliwę z oliwek, kuchnia śródziemnomorska jest pysznym sposobem na zachowanie zdrowia. Od jogurtu greckiego po sałatki śródziemnomorskie - w sklepie https://www.idelikatesy24.pl/ każdy znajdzie coś dla siebie. Szczerze polecam, asortyment jest bardzo szeroki i ceny są przystępne
Andrzej

Re: Jaka dieta podczas masy?

Post autor: Andrzej »

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie jak widać po tym temacie. Najlepszym podejściem będzie zawsze konsultacja z profesjonalnymi dietetykiem. Ten wykona odpowiednie badania i będzie w stanie dopasować coś bardziej indywidualnie. Jeżeli chodzi o sam trening to nie powinniśmy się na samym początku przeciążać. Przecież nie bierzemy udziału w żadnych zawodach więc działajmy we własnym tempie. Poza tym warto zainteresować się tym jakie suplementy diety będą w stanie przyśpieszyć osiągane rezultaty. Dostaniemy je w wyspecjalizowanych sklepach, czego najlepszym przykładem jest https://mybionic.pl/ gdzie wybór jest największy na rynku.
ODPOWIEDZ