Korzyści z faktoringu

Wątek o biznesie, także tym własnym. Reklamy, zyski, inwestycje, a do tego rady odnośnie prowadzenia firmy i szukania dobrej księgowej ;)
Awatar użytkownika
tybita1967
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2023, 5:14

Korzyści z faktoringu

Post autor: tybita1967 »

Ktoś z Was może orientuje się jak to w praktyce wygląda? Tak, zdaję sobie sprawę, przynajmniej tak mi się wydaje, czym jest faktoring i jak to wygląda - natomiast fajnie, jakby ktoś napisał tak wprost, konkretnie, bo to lubię najbardziej, jakie są korzyści z faktoringu. Na pewno są tutaj osoby, które korzystają z tego rodzaju usług, bo są ostatnio popularne.
mieciaa

Re: Korzyści z faktoringu

Post autor: mieciaa »

W dzisiejszych czasach jest naprawdę bardzo dużo różnych możliwości dla osób prowadzących swoje firmy. Na przykład świetna opcja jest faktoring dla transportu - wydaje mi się, że jest to bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców. Myślę, że dziki takim udogodnieniom prowadzenie firmy wydaje się łatwiejsze.
Gecio

Re: Korzyści z faktoringu

Post autor: Gecio »

Z tego co słyszałem ci którzy współpracują z aforti factor i korzystają z faktoringu niepełnego chwalą sobie pozyskanie finansowe. Nabywają nieprzeterminowane wierzytelności z tytułu dostaw i usług. Jak dla mnie same korzyści
ODPOWIEDZ