Morskie przesyłki

Wątek o biznesie, także tym własnym. Reklamy, zyski, inwestycje, a do tego rady odnośnie prowadzenia firmy i szukania dobrej księgowej ;)
Awatar użytkownika
Odo1985
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2022, 23:52

Morskie przesyłki

Post autor: Odo1985 »

Witam wszystkich. Będę chciał wkrótce nawiązać współpracę z firmą oferującą transport drogą morską, transport towarów oczywiście i liczę na to, że polecicie mi specjalistów, z którymi warto nawiązać współpracę. Na pewno biorę pod uwagę firmę Textra, znacie ich? Jeśli tak to koniecznie podzielcie się doświadczeniami. Oczywiście z góry wszystkim wam dziękuję!
Zdun

Re: Morskie przesyłki

Post autor: Zdun »

W przypadku zaginięcia przesyłki, jako konsument, masz prawo żądać zwrotu kosztów lub wysyłki zastępczej. Pierwszym krokiem powinno być skontaktowanie się ze sprzedawcą lub firmą kurierską i zgłoszenie problemu. Zgodnie z prawem, sprzedawca jest odpowiedzialny za przesyłkę do momentu jej dostarczenia. Więcej informacji na temat praw konsumenta w przypadku zaginięcia przesyłki znajdziesz na https://nadwisla24.pl/2023/10/02/zagini ... sz-zrobic/ gdzie doskonale o tym napisano.
Zaraza

Re: Morskie przesyłki

Post autor: Zaraza »

Współpraca z firmami kurierskimi może być istotnym składnikiem strategii sprzedaży e-commerce. Znając rosnące wymagania klientów odnośnie szybkości i jakości dostaw, warto zastanowić się nad integracją sklepu z usługami kurierskimi. Polecam lekturę https://faktykielce24.pl/lifestyle/inte ... -biznesie/ na której znajdziecie wiele użytecznych informacji na ten temat. Tworzy to ogromne możliwości dla biznesu, w szczególności w dobie rosnącej popularności zakupów online.
ODPOWIEDZ