reklama na tablecie?

Wątek o biznesie, także tym własnym. Reklamy, zyski, inwestycje, a do tego rady odnośnie prowadzenia firmy i szukania dobrej księgowej ;)
Awatar użytkownika
obina72
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2023, 6:15

reklama na tablecie?

Post autor: obina72 »

Witajcie kochani! Czy słyszeliście kiedykolwiek o takiej formie promowania marki jak reklamy na tablecie u przewoźników? Moim zdaniem brzmi to bardzo sensownie i jestem bardzo ciekawa, jakie efekty można dzięki temu osiągnąć. Może ktoś z was miał okazję skorzystać i chciałby się wypowiedzieć? Na pewno pomogłoby to innym zainteresowanym podobną reklamą. Dziękuję :)
Sławomir

Re: reklama na tablecie?

Post autor: Sławomir »

Według mnie wybór odpowiedniej formy reklamy jest istotną kwestią, którą warto dobrze przemyśleć. Dlatego polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę https://vynex.szczecin.pl/reklama-zewne ... na-sukces/ , gdzie znajdziecie informacje na temat reklamy zewnętrznej.
Dawidek

Re: reklama na tablecie?

Post autor: Dawidek »

Przeglądałem różne portale informacyjne i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na temat reklamy w internecie - https://uyeq.rzeszow.pl/reklama-w-internecie/ . Jest to forma reklamy, na którą sam się zdecydowałem i jestem bardzo zadowolony z efektów.
luna88

Re: reklama na tablecie?

Post autor: luna88 »

Jeżeli chodzi o działania reklamowe w sieci, to według mnie najlepiej byłoby przykładowo zgłosić się do firmy https://roxxmedia.pl/ . Oni w tym zakresie mają szerokie doświadczenie, wiedzę i są niezawodni. Myślę, że oni zaproponują wam takie opcje, które sprostają waszym oczekiwaniom.
wideol03

Re: reklama na tablecie?

Post autor: wideol03 »

Moim zdaniem marketing jest naprawdę ważny w biznesie
-----------------------------------------------------------------------------------------------
drukarka fiskalna online
bilex03

Re: reklama na tablecie?

Post autor: bilex03 »

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą, widać, że bardzo dobrze zna się na rzeczy
--------------------------------------------------------------------------------
najlepszy kolagen na stawy
sabanek5

Re: reklama na tablecie?

Post autor: sabanek5 »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://projekty.banach3d.pl/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej firmy Banach 3D, która w ofercie posiada najróżniejsze edukacyjne drukarki i długopisy 3D. Co Wy sądzicie o ich ofercie?
ODPOWIEDZ