skuteczna reklama zewnętrzna?

Wątek o biznesie, także tym własnym. Reklamy, zyski, inwestycje, a do tego rady odnośnie prowadzenia firmy i szukania dobrej księgowej ;)
Awatar użytkownika
cezary79
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2023, 21:11

skuteczna reklama zewnętrzna?

Post autor: cezary79 »

Cześć wszystkim! Przychodzę do was, bo szukam pomocy w zakresie skutecznej reklamy zewnętrznej. Wiem, że jest to wyzwanie, ale jestem pewny, że dzięki wam uda mi się wybrać jakieś rozwiązanie. Może ktoś z Was ma doświadczenie w zamawianiu billboardach reklamowych? Chętnie wysłucham Waszych porad i pomysłów, ale też poznam polecane firmy. Dziękuję i pozdrawiam ;)
salamandiks4

Re: skuteczna reklama zewnętrzna?

Post autor: salamandiks4 »

Na stronie https://fyvee.pl/2024/02/14/budowanie-r ... -cyfrowej/ znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat budowania relacji z klientami. Jest to bardzo ważna kwestia, o której zapomina wielu przedsiębiorców.
Zośka

Re: skuteczna reklama zewnętrzna?

Post autor: Zośka »

Zobaczcie w wolnej chwili na stronę https://zynkx.pl/2024/02/15/marketing-i ... tkujacych/ tam macie wiele informacji i porad dotyczących form i strategii marketingowych, które teraz warto wykorzystać by odnieść oczekiwane rezultaty.
Andrzej13

Re: skuteczna reklama zewnętrzna?

Post autor: Andrzej13 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://www.ostro-video.pl/filmy-korpor ... koleniowe/ , na której znajdziecie ofertę firmy OSTRO-Video, która zajmuje się produkcją filmów i filmów reklamowych. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
dinner

Re: skuteczna reklama zewnętrzna?

Post autor: dinner »

Jako ktoś, kto od lat pracuje w branży marketingowej, mogę śmiało powiedzieć, że freelancer wordpress jest zawsze na szczycie swojej gry. Ich doświadczenie w optymalizacji witryn pod kątem wyższych pozycji w rankingach jest zdecydowanie warte uwagi, jeśli chcesz wyprzedzić konkurencję.
arsena205

Re: skuteczna reklama zewnętrzna?

Post autor: arsena205 »

Jaki długopis z logo warto dodawać do paczek, które sprzedajemy naszym kupującym? Dodam, że to dla mnie alternatywna sprawa, bo zwykle daję maseczki do twarzy w kremie jako prezent, ale chcę na chwilę to zmienić. Pomożecie mi jakoś?
mishaa

Re: skuteczna reklama zewnętrzna?

Post autor: mishaa »

A co przykładowo powiecie na reklamy podświetlane lub inne lokalne, które też będę budować waszą markę? Warto zapoznać się dokładnie z propozycjami Antare, ponieważ oni specjalizują się w produkcji najróżniejszych materiałów reklamowych.
karbetPL

Re: skuteczna reklama zewnętrzna?

Post autor: karbetPL »

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą, dobrze mówi
-----------------------------------------------------------------------------------------
skuteczne pozycjonowanie
kliston22

Re: skuteczna reklama zewnętrzna?

Post autor: kliston22 »

Moim zdaniem najlepszą opcją na reklamę są banery przydrożne.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Agencja pracy Gorzów Wielkopolski
ODPOWIEDZ