urządzenie przywoławcze na magazyn

Wątek o biznesie, także tym własnym. Reklamy, zyski, inwestycje, a do tego rady odnośnie prowadzenia firmy i szukania dobrej księgowej ;)
Awatar użytkownika
Dalgur1960
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2023, 3:03

urządzenie przywoławcze na magazyn

Post autor: Dalgur1960 »

Witam. Pracuję w magazynie i szukam systemu przywoławczego bezprzewodowego, który będzie w stanie wywołać pracowników w razie potrzeby.
Do tej pory używaliśmy głośników, ale są one bardzo głośne i nie są w stanie wywołać pracowników w sposób precyzyjny. Chciałbym znaleźć system przywoławczy bezprzewodowy, który będzie w stanie wywołać pracowników w sposób precyzyjny i bezpieczny.
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z takim systemem? Jakie są Wasze opinie na temat tego typu systemów? Czy są one skuteczne i bezpieczne? Jakie są ich wady i zalety?
Dziękuję za wszelkie informacje i porady.
Wioleta21

Re: urządzenie przywoławcze na magazyn

Post autor: Wioleta21 »

Hejka. Poszukuję wózków do bramy przesuwnej o rozmiarze 30x30 https://kamar-kola.pl/wozki-do-profili- ... ianka-2mm/ . Gdzie mogę znaleźć takie wózki?
marikaa

Re: urządzenie przywoławcze na magazyn

Post autor: marikaa »

OK. Jak budujecie od postaw swój magazyn, to w pierwszym kierunku warto byłoby się zgłosić do firmy Carcon. Oni w tym zakresie się specjalizują już od długiego czasu. Oferują oni projektowanie, ale i dostępna jest z ich strony budowa hal carcon . Tamże warto się do nich zgłosić.
frocia

Re: urządzenie przywoławcze na magazyn

Post autor: frocia »

A tutaj https://graintech.pl/wagi/platformowe/ macie urządzenia pomiarowe, a więc profesjonalne wagi, które pozwalają dokonać dokładne pomiary. Warto się im przyjrzeć. Ja właśnie też planuję dokonać u nich zakupu.
ODPOWIEDZ