usługi konsultingu biznesowego

Wątek o biznesie, także tym własnym. Reklamy, zyski, inwestycje, a do tego rady odnośnie prowadzenia firmy i szukania dobrej księgowej ;)
Awatar użytkownika
izolda_94
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2023, 2:39

usługi konsultingu biznesowego

Post autor: izolda_94 »

Dzień dobry forumowicze. Czy korzystaliście może kiedy z usług konsultingowych? Ja zastanawiam się nad tym, bo zależy mi, żeby uzyskać profesjonalną pomoc i wsparcie w rozwoju mojej firmy, która dopiero raczkuje. Czy sądzicie, że dzięki takiej usłudze będę mogła osiągnąć swoje cele i odnieść sukces? Podzielcie się swoimi doświadczeniami, bo jestem bardzo ciekawa. Dziękuję i pozdrawiam :)
Pers

Re: usługi konsultingu biznesowego

Post autor: Pers »

W dzisiejszych czasach dynamicznie zmieniających się rynków, zdolność do szybkiego adaptowania się i optymalizacji łańcucha dostaw staje się coraz ważniejsza. Jednym z kluczowych aspektów jest tu rozwijanie solidnych relacji z dostawcami, co pozwala na zwiększenie elastyczności i efektywności operacyjnej. Strategiczne podejście do pozyskiwania dostawców, które uwzględnia długoterminową współpracę, jest szczególnie ważne. Na stronie https://pawelkasza.pl/page/98/pozyskiwanie-dostawcow znajdują się cenne informacje na temat budowania takich strategii, które mogą pomóc firmom w osiągnięciu tych celów.
lokatorkaa88

Re: usługi konsultingu biznesowego

Post autor: lokatorkaa88 »

Jakie systemy samoobsługi w gastronomii maciie mi do wskazania? Dodam, że tak naprawdę nie myślałam wcześniej o takich rozwiązaniach, ale może i wy będziecie dla mnie coś mieli? I w ten sposób rozwiniemy firmę odpowiednio?
tabbel02

Re: usługi konsultingu biznesowego

Post autor: tabbel02 »

Szczerze mówiąc totalnie się na tym nie znam więc wolę się nie wypowiadać
------------------------------------------------------------------------------
https://autoplac.pl/oferty/samochody-osobowe/ferrari/ff
laleeczka

Re: usługi konsultingu biznesowego

Post autor: laleeczka »

Jakie macie pomysły, kiedy Wam powiem, że chcę popracować nad tym, by być słyszaną? Ogólnie chcę wiedzieć jak mówić aby nas słuchano , bo to jednak jest dla mnie ważne. Każdy z nas doskonale to rozumie i nie da się inaczej na to spojrzeć. Dajcie mi znać, co ja mam ogólnie zrobić.
ODPOWIEDZ