wybór systemu do faktoringu

Wątek o biznesie, także tym własnym. Reklamy, zyski, inwestycje, a do tego rady odnośnie prowadzenia firmy i szukania dobrej księgowej ;)
Awatar użytkownika
jacek
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2023, 21:17

wybór systemu do faktoringu

Post autor: jacek »

Dzień dobry forumowicze.
Szukam porady dotyczącej wyboru systemu do faktoringu. Jestem właścicielem małej firmy, która dopiero zaczyna działalność i potrzebuję systemu, który będzie w stanie zarządzać moimi finansami.
Do tej pory używałem prostego programu do fakturowania, ale teraz potrzebuję czegoś bardziej zaawansowanego. Szukam systemu, który będzie w stanie zarządzać moimi finansami, w tym faktoringiem, w sposób efektywny i bezpieczny.
Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry system do faktoringu? Chciałbym, aby był on prosty w użyciu, ale jednocześnie wyposażony w wiele funkcji. Bardzo doceniałbym jakieś wskazówki lub opinie na temat różnych systemów.
Dziękuję za wszelkie porady i opinie! ;)
Polka

Re: wybór systemu do faktoringu

Post autor: Polka »

Myślę, że faktoring niepełny może być odpowiedni, moi znajomi zachwalają taki faktoring. współpracują z aforti factor, oni nabywają nieprzeterminowane wierzytelności z tytułu dostaw, co pozwala mieć szybki dostęp do środków finansowych,
ODPOWIEDZ