Ekologiczne szambo?

Ciekawe informacje, nieoczywiste fakty, ale też humor i rozrywka. Porozmawiajmy na luzie i dowiedzmy się czegoś nowego.
Awatar użytkownika
mojmira75
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2021, 6:39

Ekologiczne szambo?

Post autor: mojmira75 »

Cześć forumowicze. Czy ktoś z was ma na posesji zamontowane szambo ekologiczne? Ostatnio czytałam trochę na ten temat i doszłam do wniosku, że w zasadzie takie rozwiązanie byłoby lepsze niż szambo tradycyjne. Przez myśl przeszła mi też oczyszczalnia ale nie jestem pewna, czy mam na to odpowiednie warunki. Co myślicie w ogóle o takich sposobach oczyszczania ścieków?
Awatar użytkownika
Sław_61
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2021, 10:43

Re: Ekologiczne szambo?

Post autor: Sław_61 »

Dla mnie ekologiczne oczyszczanie ścieków to świetny "wynalazek". Zawsze możemy zrobić coś, żeby chronić środowisko naturalne, więc czemu nie zamontować właśnie oczyszczalni albo eko szamba? Wszystkim którzy mają jakieś wątpliwości polecam umówić się na konsultację z przedstawicielem konkretnej firmy zajmującej się montażem. Ja tak zrobiłem i wszystkich wątpliwości się pozbyłem :D
mania88

Re: Ekologiczne szambo?

Post autor: mania88 »

Czekam na rozwiązania, jakie przygotował dla mnie główny sanitariat na przykład odnośnie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań domowych. I jestem pewna, że takie coś jak zbiornik na gnojowice mogę śmiało przyjąć. I jestem pewna, że w tym obszarze warto po prostu porozmawiać. Dla mnie to jest ważne.
ODPOWIEDZ