domek z ogrodem

Urządzanie domu, kupno mieszkania, remont i inne sprawy związane z naszymi czterema kątami. Zajrzyj tu także, jeśli szukasz inspiracji i odpowiedzi na rozmaite pytania.
Awatar użytkownika
Marcela-90
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2021, 9:34

domek z ogrodem

Post autor: Marcela-90 »

Cześć. Postanowiłam, że wreszcie czas na zainwestowanie we własną nieruchomość, a konkretnie miałby to być dom z ogrodem Warszawa. Nie wydaje się wam, że coraz mniej opłacalna staje się budowa domu na własną rękę. Sporo osób tak sądzi, a wy?
eaś

Re: domek z ogrodem

Post autor: eaś »

To kolejne moje marzenie, ale raczej niestety niespełnione. Tak naprawdę nie mogę się zdecydować na własny dom, bo nie mam ku temu środków. To mnie przeraża, a już sobie upatrzyłam projekt Ambitny https://www.mgprojekt.com.pl/ambitny-2 w MG Projekt. Nie wiem, jak to zrobić, żeby jednak się udało. Macie jakieś pomysły?
motek

Re: domek z ogrodem

Post autor: motek »

Mi również się to marzyło i zamiast budować, zaadaptowałem stary budynek. Mury zdrowe, to kilkadziesiąt lat nam spokojnie posłuży. I tak się zastanawiam, czy nie zdecydować się na coś jeszcze. Czyli na dokupienie jakiejś ziemi. No, ale na razie męczą mnie niektóre sprawy. Wiecie na przykład jak uszczelnić komin ?
savana

Re: domek z ogrodem

Post autor: savana »

Prawdę mówiąc, to ja również o czymś takim marzyłam. I o dzieciach, ale na razie nic takiego się nie zdarzyło. Co prawda planujemy budowę i takie wykończenia jak cegła na ścianę mamy na oku, ale na wszystko jeszcze przyjdzie czas. Na razie nie idzie nam tak sprawnie, a jednak zależy mi na tym, żeby wszystko było podociągane na ostatni guzik.
ODPOWIEDZ