Działka wokół domu

Urządzanie domu, kupno mieszkania, remont i inne sprawy związane z naszymi czterema kątami. Zajrzyj tu także, jeśli szukasz inspiracji i odpowiedzi na rozmaite pytania.
Awatar użytkownika
olena91
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2021, 8:49

Działka wokół domu

Post autor: olena91 »

Wprawdzie nasza działka wokół domu jest naprawdę malutka, ale myślę właśnie o tym, jak chciałabym ją urządzić, żeby było chociaż odrobinę miejsca na taki typowy relaks, a dodatkowo, żebym też na co dzień nie miała za dużo pracy w ogrodzie, bo mam niewiele czasu. Na pewno chcę kupić robot koszący, bo to jest wygodna opcja, że ktoś dba o trawnik za mnie ;)
Olek002

Re: Działka wokół domu

Post autor: Olek002 »

Dla mnie ważnym aspektem podczas kupna działki, była właśnie jej wielkość. Bardzo zależało mi na ogromnym ogrodzie. Nie chciałem budować też małego domu tylko ogromny, kupione narożniki do salonu wymagało sporo miejsca. Nie lubię ciasnych pomieszczeń a w szczególności salonów. Lubię duże pomieszczenia, gdzie mogę się czuć swobodnie. Dlatego wybrany narożnik do salonu, jest ogromny. Wykonany specjalnie na zamówienie w firmie Vieri Divani, znajomy ma od nich narożnik Inspiration https://www.vieridivani.pl/katalog-mebl ... ustrialnym i bardzo sobie chwali.
Macko22

Re: Działka wokół domu

Post autor: Macko22 »

Z tego co mi wiadomo to firma budowlana Wadowice https://bud-kent.pl/firma-budowlana/wadowice/ BUD-KENT posiada w swojej ofercie różnorodne ekologiczne rozwiązania w tym także fotowoltaike więc wydaje mi się, że warto sprawdzić ten namiar. Co prawda jest to znana firma budowlana Wadowice jednakże oferują swoje usługi w całym rejonie, także słyszałam że jest to polecana firma budowlana Kozy https://bud-kent.pl/firma-budowlana/kozy/. Także jeśli szukacie najlepszych rozwiązań energooszczędnych to najlepiej się z nimi skontaktować i zapytać o ofertę.
ODPOWIEDZ