Inteligentny Dom

Urządzanie domu, kupno mieszkania, remont i inne sprawy związane z naszymi czterema kątami. Zajrzyj tu także, jeśli szukasz inspiracji i odpowiedzi na rozmaite pytania.
Awatar użytkownika
janina61
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2021, 23:50

Inteligentny Dom

Post autor: janina61 »

Zainteresowało mnie ostatnio takie rozwiązanie jak Inteligentny Dom - macie może takie rozwiązania w swoim domu? Chodzi o możliwość sterowania różnymi instalacjami z poziomu aplikacji w telefonie. Jaką firmę zajmującą się montażem takich rozwiązań możecie polecić?
qwe

Re: Inteligentny Dom

Post autor: qwe »

janina61 pisze: 18 lis 2021, 6:55 Zainteresowało mnie ostatnio takie rozwiązanie jak Inteligentny Dom - macie może takie rozwiązania w swoim domu? Chodzi o możliwość sterowania różnymi instalacjami z poziomu aplikacji w telefonie. Jaką firmę zajmującą się montażem takich rozwiązań możecie polecić?
Wiem, co to jest. Te czujniki i ramiona znacznie ułatwiają życie, ale nie wiem, czy bym czasem nie zapominała, że drzwi mogą się na przykład same zamykać, a okna zaszraniać. No, ale nie mam czegoś takiego, to nie wiem. Wiem za to, że na przykład klamki do drzwi wewnętrznych muszę wymienić. Gdzie je kupię?
ODPOWIEDZ