Kuchnia indukcyjna czy gazowa?

Urządzanie domu, kupno mieszkania, remont i inne sprawy związane z naszymi czterema kątami. Zajrzyj tu także, jeśli szukasz inspiracji i odpowiedzi na rozmaite pytania.
Awatar użytkownika
Fortunat66
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2022, 18:39

Kuchnia indukcyjna czy gazowa?

Post autor: Fortunat66 »

To właściwie ostatni moment na to, żeby zdecydować się na to, jaką płytę kupić do naszej kuchni - czy lepszą opcją będzie kuchenka gazowa, czyli tradycyjnie czy pójść jednak w nowoczesność, czyli płyta indukcyjna. Polecicie coś? Słyszałam, że komplet garnków na indukcje https://gerlach.pl/garnki-indukcyjne z firmy Gerlach jest wart zakupu, więc biorę go pod uwagę.
Ania

Re: Kuchnia indukcyjna czy gazowa?

Post autor: Ania »

Warto wybrać nowoczesne rozwiązanie w postaci płyty gazowej w nowoczesnej wersji tzw. "gaz pod szkłem". To innowacyjne rozwiązanie wprowadził na rynek nasz rodzimy producent firma Solgaz, a jej wersja Optimex 4+1 znakomicie ułatwi i umili ci gotowanie posiłków dla całej rodziny. Płyta ta jest bardzo funkcjonalna i wygląda obłędnie, a dzięki jej wyborowi wprowadzisz oszczędności do domowego budżetu gdyż zużywa ona mniej gazu niż tradycyjne kuchenki gazowe.
meblindaa

Re: Kuchnia indukcyjna czy gazowa?

Post autor: meblindaa »

Czy znacie den braven akryl lekki szpachlowy , jeśli chodzi ogólnie o remont? Naprawdę się nad tym waham, a muszę stwierdzić, że dla mnie to naprawdę kluczowa sprawa. Dlatego może dobrze będzie to po prostu wspólnie ogarnąć? Co wy na to?
deseracta

Re: Kuchnia indukcyjna czy gazowa?

Post autor: deseracta »

Uważam, że naprawdę fajnie jest po prostu sprawdzić, czym rozpuścić klej i czy to jest sensowne. Moim zdaniem nie ma jednego spojrzenia, ale mam świadomość, że to co daje nam pewność, to zebranie opinii osób bardziej doświadczonych. Stąd tu jestem, kochani.
ODPOWIEDZ