mała garderoba w przedpokoju

Urządzanie domu, kupno mieszkania, remont i inne sprawy związane z naszymi czterema kątami. Zajrzyj tu także, jeśli szukasz inspiracji i odpowiedzi na rozmaite pytania.
Awatar użytkownika
Arabella1976
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2023, 15:56

mała garderoba w przedpokoju

Post autor: Arabella1976 »

Hej wam. Już od dłuższego czasu tak naprawdę zastanawiam się nad wstawieniem małej garderoby w przedpokoju. Mieszkam w małym mieszkaniu i mam problem z zagospodarowaniem przestrzeni. Przedpokój jest bardzo mały, a ja potrzebuję miejsca na przechowywanie ubrań. Czy ktoś ma jakieś dobre pomysły?
Myślałam o garderobach drewnianych do przedpokoju, ale nie wiem, czy to dobry pomysł. Może ktoś ma jakieś inne sugestie? Bardzo bym prosiła o pomoc! :)
MarcinKraska

Re: mała garderoba w przedpokoju

Post autor: MarcinKraska »

Zabieranie się za remont to musi być dobrze przemyślana sprawa. W końcu efekt jaki uzyskamy, pozostanie z nami prawdopodobnie na długie lata. Dlatego też tak wielu ludzi przekonało się, że szukanie oszczędności na materiałach czy wyposażeniu to ślepa uliczka. Może to równie dobrze oznaczać dodatkowe koszta w niedalekiej przyszłości, czego powinniśmy unikać. Jeżeli chodzi o szafę na ubrania to jak najbardziej możemy umieścić ją w przedpokoju. Patrząc na nowoczesne wnętrza to zazwyczaj jest ona w jakiś sposób zabudowana. Można to zrobić nawet we własnym zakresie ponieważ w internecie jest wiele darmowych poradników krok po kroku. Decydując się na ten ruch, musimy też kupić uchwyty do szafy przesuwnej - https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/k ... ona-1.html by całość była funkcjonalna i pasowała do reszty designu pomieszczenia.
ODPOWIEDZ