Mój mały domek

Urządzanie domu, kupno mieszkania, remont i inne sprawy związane z naszymi czterema kątami. Zajrzyj tu także, jeśli szukasz inspiracji i odpowiedzi na rozmaite pytania.
zkażdachwilą

Mój mały domek

Post autor: zkażdachwilą »

Jaki dom Wam się marzy? Kiedyś myślałam o willi, dziś coś takiego https://www.mgprojekt.com.pl/zefir mi spokojnie wystarczy. Pracownia MG Projekt idealnie trafiła w mój gust. To idealna przestrzeń dla małej rodziny, jaką chcę stworzyć. Zastanawiam się jednak nad rozbudowaniem tarasu. Czy duży taras będzie ładnie się prezentował?
stornomorn

Re: Mój mały domek

Post autor: stornomorn »

Czy macie w domu ogrzewacz do pokoju ? Jak się spisuje w dłuższej perspektywie czasu? Na razie rozważam to tak ogólnikowo, ale mam nadzieję, że wy to również jakoś rozwiniecie i wspólnie będziemy pomogli dojść do idealnego kroku dla mnie. Czekam na pomysły.
marek445

Re: Mój mały domek

Post autor: marek445 »

Czy są tutaj osoby, które zastanawiają się nad nowym tarasem lub planują remont? Osobiście mogę Wam polecić sprawdzić ofertę firmy Twinson, która specjalizuje się w dostarczaniu i montażu systemów zabudowy tarasów - producent desek kompozytowych .
gośkamośka

Re: Mój mały domek

Post autor: gośkamośka »

W moim domu od dawna skupiam się na tym, co wygodne, ale i nie generuje mi zbyt wysokich kosztów. I jak na razie to mam wrażenie, że zdecydowanie energooszczędne podgrzewacze wody to coś, o czym powinnam pomyśleć. Nowe rozwiązanie, kto wie, czy nie najbardziej wygodne. Co mi powiecie?
ODPOWIEDZ