Mój mały domek

Urządzanie domu, kupno mieszkania, remont i inne sprawy związane z naszymi czterema kątami. Zajrzyj tu także, jeśli szukasz inspiracji i odpowiedzi na rozmaite pytania.
zkażdachwilą

Mój mały domek

Post autor: zkażdachwilą »

Jaki dom Wam się marzy? Kiedyś myślałam o willi, dziś coś takiego https://www.mgprojekt.com.pl/zefir mi spokojnie wystarczy. Pracownia MG Projekt idealnie trafiła w mój gust. To idealna przestrzeń dla małej rodziny, jaką chcę stworzyć. Zastanawiam się jednak nad rozbudowaniem tarasu. Czy duży taras będzie ładnie się prezentował?
stornomorn

Re: Mój mały domek

Post autor: stornomorn »

Czy macie w domu ogrzewacz do pokoju ? Jak się spisuje w dłuższej perspektywie czasu? Na razie rozważam to tak ogólnikowo, ale mam nadzieję, że wy to również jakoś rozwiniecie i wspólnie będziemy pomogli dojść do idealnego kroku dla mnie. Czekam na pomysły.
marek445

Re: Mój mały domek

Post autor: marek445 »

Czy są tutaj osoby, które zastanawiają się nad nowym tarasem lub planują remont? Osobiście mogę Wam polecić sprawdzić ofertę firmy Twinson, która specjalizuje się w dostarczaniu i montażu systemów zabudowy tarasów - producent desek kompozytowych .
gośkamośka

Re: Mój mały domek

Post autor: gośkamośka »

W moim domu od dawna skupiam się na tym, co wygodne, ale i nie generuje mi zbyt wysokich kosztów. I jak na razie to mam wrażenie, że zdecydowanie energooszczędne podgrzewacze wody to coś, o czym powinnam pomyśleć. Nowe rozwiązanie, kto wie, czy nie najbardziej wygodne. Co mi powiecie?
Łukasz2131

Re: Mój mały domek

Post autor: Łukasz2131 »

Czy wiecie jakie są przepisy regulujące budowę szamba na działce rekreacyjnej? Na stronie https://praktyczna-wiedza.pl/dom-i-ogro ... -wiedziec/ znajdziecie bardzo pomocny artykuł w tym temacie.
lexitaua

Re: Mój mały domek

Post autor: lexitaua »

Jak zaplanować budowę w każdym najdrobniejszym szczególe? W sumie największym problemem są programy do kosztorysowania , bo nie do końca wiem, gdzie znajdę coś solidnego i dobrego na kilka lat. Pomożecie mi w tym, koledzy i koleżanki?
thilotkaa

Re: Mój mały domek

Post autor: thilotkaa »

Jak transport gruntu zanieczyszczonego zamówić? Oczywiście chcę oddać, bo nie mogę nic z tym zrobić. Odpady budowlane często są po prostu problematyczne, a ja szukam kogoś, kto to jednak ode mnie odbierze. Macie jakieś pomysły, rozwiązania?
myliffle

Re: Mój mały domek

Post autor: myliffle »

Lubię rozmawiać o nowoczesnych rozwiązaniach dla domu, ale czasem też po prostu okazuje się, że nie jestem w tym za dobra. Kiedy omawiałam ostatnio z mężem wyłączniki ciśnieniowe do hydroforów , to po prostu on nawijał, a ja po prostu przytakiwiałam. Zdecydowanie w takich sprawach równouprawnienie nie działa.
ODPOWIEDZ