Odświeżenie mebli

Urządzanie domu, kupno mieszkania, remont i inne sprawy związane z naszymi czterema kątami. Zajrzyj tu także, jeśli szukasz inspiracji i odpowiedzi na rozmaite pytania.
Merania

Odświeżenie mebli

Post autor: Merania »

Od dwóch tygodni wynajmuję mieszkanie, ale mam problem z narożnikiem. Jest poplamiony i nie potrafię sama tych plam wybawić. Kupiłam narzutę ale stwierdziłam, że przecież jednak nie o to chodzi, dlatego liczę na wasze polecenia specjalistów, którzy mogą się tym zająć. Trafiłam na tę stronę https://mycietapicerki.pl i jeśli ich znacie, będę wdzięczna za informacje! :)
lavina

Re: Odświeżenie mebli

Post autor: lavina »

Pytanie czy jest sens odświeżać meble, jak nowe nie muszą kupować dużo. Jakbyście chcieli kupować wyposażenie do salonu, to tutaj
https://ehokery.pl/blog/stol-lawa-czy-s ... i-poradnik możecie zahaczyć o artykuł co lepiej wybrać? Czy to stół, ławę, czy stolik kawowy? Jakie wybrać wyposażenie itd.
juankaa

Re: Odświeżenie mebli

Post autor: juankaa »

Jeśli już, to możecie zerknąć na to, czy altax do drewna ogrodowego będzie dla Was. Sama mam świadomość, że różnie z tym będzie, ale jak już, to ja mam wrażenie, że naprawdę warto to wybierać. I ja może będę dopasowywać swoje rozwiązania i niech to będzie korzystne dla mnie.
ODPOWIEDZ