Odświeżenie mebli

Urządzanie domu, kupno mieszkania, remont i inne sprawy związane z naszymi czterema kątami. Zajrzyj tu także, jeśli szukasz inspiracji i odpowiedzi na rozmaite pytania.
Merania

Odświeżenie mebli

Post autor: Merania »

Od dwóch tygodni wynajmuję mieszkanie, ale mam problem z narożnikiem. Jest poplamiony i nie potrafię sama tych plam wybawić. Kupiłam narzutę ale stwierdziłam, że przecież jednak nie o to chodzi, dlatego liczę na wasze polecenia specjalistów, którzy mogą się tym zająć. Trafiłam na tę stronę https://mycietapicerki.pl i jeśli ich znacie, będę wdzięczna za informacje! :)
lavina

Re: Odświeżenie mebli

Post autor: lavina »

Pytanie czy jest sens odświeżać meble, jak nowe nie muszą kupować dużo. Jakbyście chcieli kupować wyposażenie do salonu, to tutaj
https://ehokery.pl/blog/stol-lawa-czy-s ... i-poradnik możecie zahaczyć o artykuł co lepiej wybrać? Czy to stół, ławę, czy stolik kawowy? Jakie wybrać wyposażenie itd.

powiem julce siesicka
juankaa

Re: Odświeżenie mebli

Post autor: juankaa »

Jeśli już, to możecie zerknąć na to, czy altax do drewna ogrodowego będzie dla Was. Sama mam świadomość, że różnie z tym będzie, ale jak już, to ja mam wrażenie, że naprawdę warto to wybierać. I ja może będę dopasowywać swoje rozwiązania i niech to będzie korzystne dla mnie.
moniq

Re: Odświeżenie mebli

Post autor: moniq »

No ok - ale czy faktycznie warto? Może kupić coś nowego i na kolejne lata? Zobaczcie oferty na meble na wymiar producenta MAXDesign, bo według mnie robią wrażenie i są przede wszystkim starannie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Myślę, że jest to opłacalna oferta na którą warto zwrócić uwagę.
melaniaa

Re: Odświeżenie mebli

Post autor: melaniaa »

A czy ktoś z was ma doświadczenie z firmą https://ehokery.pl/krzeslo-skladane-bas ... et-4-sztuk ? Tak pytam, ponieważ zainteresowała mnie ich oferta na krzesła i nie wiem co robić? Czy warto faktycznie dokonać u nich zakupu? Czy rzeczywiście oferują oni solidne meble?
larysaa

Re: Odświeżenie mebli

Post autor: larysaa »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to wydaje mi się, że warto tutaj wspomnieć o firmie SISO-POL, która oferuje przelotki do kabli, kółka, uchwyty - wszelkie akcesoria meblowe. Tam znajdziecie same praktyczne i sprawdzone produkty, także warto zapoznać się z ich stroną.
dobramodaa

Re: Odświeżenie mebli

Post autor: dobramodaa »

Nie jestem typem, który łatwo coś wyrzuca, ale to dlatego, że po prostu nie mogę się do tego przekonać. Dlatego będę nawet naprawiać do skutku to, co mam w domu. I pytanie, jak powinno wyglądać odnowienie starych okna i drzwi wewnętrznych ?
ODPOWIEDZ