najlepsze zabawki dla dzieci

Nasze pasje, zainteresowania i ulubione aktywności w wolnym czasie. Poleć nam film albo książkę oraz porozmawiaj o tym, co Ci w duszy gra.
Awatar użytkownika
Beniamina98
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2023, 14:33

najlepsze zabawki dla dzieci

Post autor: Beniamina98 »

Hejka! Potrzebne mi porady od doświadczonych rodziców. Mam dwójkę dzieci w wieku 4 i 6 lat i szukam najlepszych zabawek, które będą dla nich odpowiednie. Chciałabym, aby zabawki były nie tylko zabawne, ale także edukacyjne. Wiem, że zabawki edukacyjne są świetnym sposobem na rozwijanie umiejętności dzieci, ale nie wiem, jakie są najlepsze.
Czy ktoś może mi pomóc i podzielić się swoimi doświadczeniami? Jakie zabawki są najlepsze dla dzieci w tym wieku? Czy są jakieś zabawki, które szczególnie polecacie?
Dziękuję!

nieswoiste zapalenie jelit przyczyny
akaiaa

Re: najlepsze zabawki dla dzieci

Post autor: akaiaa »

Każdy z nas był dzieckiem i wiem, że jak już coś mamy zrobić, to przynajmniej z sensem. I jak na razie zerkam sobie na tego rodzaju https://klub.fm/kolorowanki-brawl-stars/ kolorowanki. Dzieciaki je uwielbiają, ale ja również miło zajmę głowę w ten sposób. Dla mnie to jest coś, a dla Was?
lurrymeix

Re: najlepsze zabawki dla dzieci

Post autor: lurrymeix »

Mam do kupienia ogólnie rowerek dziecięcy 20 cali z przerzutkami , ale nie wiem jak się za to zabrać. Czy model powinien być na tyle sensowny, żeby za niego więcej zapłaciła, czy można w dobrej cenie dostać również coś fajnego?
lucynaa

Re: najlepsze zabawki dla dzieci

Post autor: lucynaa »

No i spoko. Jak chodzi to zastanawiam się nad tym co kupić prezent dla dwulatka. Tak w sumie przeszukuje sklep Auzou.pl , ponieważ sporo osób polecało mi ten sklep. Bo ponoć mają bardzo dobre gatunkowo zabawki, także zastanawiam się co u nich kupić. A wy co radzicie?
ODPOWIEDZ