Remont domu - majsterkowanie

Lubisz majsterkować i samodzielnie naprawiać różne sprzęty w domu? Może potrzebujesz wskazówki? Napisz, służymy pomocą!
Remek

Remont domu - majsterkowanie

Post autor: Remek »

Bardzo lubię majsterkować i mam to chyba po tacie, który jest taką prawdziwą złotą rączką. Dlatego sporą część remontu naszego domu wykonałem własnymi rękami i nie da się ukryć, że jest to ogromna satysfakcja. Natomiast jeśli chodzi o okna, to zamówiliśmy je z http://holzfenster-auspolen.de - to najlepsza firma, która zajmuje się produkcją okien drewnianych na rynek niemiecki.
nunuś

Re: Remont domu - majsterkowanie

Post autor: nunuś »

jak myślicie, skoro mowa o domu o jego wyglądzie, to jak powinien wyglądać design łazienki ? Możecie mi powiedzieć? Nie chcę na tym oszczędzać, ale wydaje mi się, że dobrze jest na ten temat najpierw porozmawiać. To może mi pomóc w podjęciu decyzji. Myślę o jakimś włoskim wyposażeniu, a wy co myślicie?
dżej89

Re: Remont domu - majsterkowanie

Post autor: dżej89 »

A u mnie teraz w planach jest teraz łazienka, żeby ją wyremontować. Dlatego nawet powoli szperam w sieci i czytam artykuł https://www.dfh.com.pl/2022/12/jak-urza ... -lazienke/ , żeby znaleźć ciekawe pomysły na nią. Tym bardziej, że problem jest taki, że jest ona niewielka. Także trudniej jest ją zagospodarować.
jasminn

Re: Remont domu - majsterkowanie

Post autor: jasminn »

A jak urządzić malutką kuchnię w bloku ? Macie jakieś pomysły? Powiem wam, że planuję przeprowadzić remont, a nie mam za dużego metrażu, także nie wiem jak się za to wnętrze zabrać. Łatwo jest zagradzić i jeszcze popsuć jej wizerunek. Dlatego czekam na wasze pomysły? Jak stworzył ładną i funkcjonalną kuchnię?
xtree

Re: Remont domu - majsterkowanie

Post autor: xtree »

W sumie u nas wszystko już jest pokończone, ale jeśli mam powiedzieć szczerze, to na przyda mi się na przykład rozcieńczalnik do wyrobów ftalowych i w tym kontekście mam sporo problemów. Może wiecie, jak to potem rozważyć, jak w sumie kupuje się takie elementy?
dżej89

Re: Remont domu - majsterkowanie

Post autor: dżej89 »

Z całą pewnością remontując dom wszystko trzeba sobie dobrze przemyśleć, łącznie z tym gdzie potem będziemy kupować poszczególne elementy wyposażeniowe itd. Ja teraz znalazłam przykładowo firmę dom-lazienka.pl , która oferuje różnorodne artykuły do łazienki i spodobała mi się tam bateria do kabiny prysznicowej. Wygląda na porządną.
Tantek

Re: Remont domu - majsterkowanie

Post autor: Tantek »

Nie mógłbym sobie wyobrazić lepszego wyboru niż armatura od Armadesi. Ich baterie łazienkowe są prawdziwą ozdobą mojej łazienki. Wysoka jakość wykonania i trwałość produktów tej marki sprawiają, że mogę cieszyć się pięknem i funkcjonalnością przez długie lata. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie https://armadesi.pl/
karinaa

Re: Remont domu - majsterkowanie

Post autor: karinaa »

Jak chodzi o takie kwestie jak remontowanie domu, to warto też zwrócić przy okazji na artykuł https://www.doit4you.pl/plytki-budza-zachwyt/ . Tak sugeruję, ponieważ według mnie warto troszkę zapoznać się z trendami wykończeniowymi itd. A tam przykładowo macie opisane płytki, które naprawdę budzą zachwyt.
ODPOWIEDZ