Bronzer do twarzy

O modzie i urodzie nie tylko dla kobiet. Dyskutujemy o znanych markach, kosmetykach, ciekawych stylizacjach oraz trendach.
Awatar użytkownika
hubera
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2023, 11:43

Bronzer do twarzy

Post autor: hubera »

Szukam dobrego bronzera, który będzie faktycznie zostawiał taki efekt skóry lekko muśniętej słońcem, możecie mi coś takiego polecić? Raczej w cieplejszym odcieniu, bo właśnie takie zdecydowanie lepiej komponują się z moją cerą. Zastanawiam się też jaki bronzer do twarzy będzie lepszy, czy klasyczny w formie kamienia, czy może jednak postawić na krem?
Bella

Re: Bronzer do twarzy

Post autor: Bella »

Jestem ogromną fanką tego kosmetyku. Mam aktualnie bronzer w kremie, idealnie się sprawdza. Jest mega prosty w aplikacji, łatwo można nim wymodelować twarz, podkreślić kości policzkowe, wyszczuplić policzki. Używam bronzera cały rok tylko zmieniam odcienie w zależności od stopnia opalania mojej skóry.
Pati395

Re: Bronzer do twarzy

Post autor: Pati395 »

Ostatnio odkryłam rewelacyjny bronzer do twarzy i chciałam się nim podzielić! Używam bronzeru , który świetnie podkreśla moje rysy i nadaje naturalnego, słonecznego blasku. Jest łatwy w aplikacji, nie robi plam, a jego konsystencja sprawia, że łatwo się blenduje. Kupiłam go online w drogerii Louma, gdzie mają szeroki wybór kosmetyków. Polecam zerknąć, jeśli szukacie idealnego bronzeru. A Wy, macie swoje ulubione bronzer do twarzy?
ODPOWIEDZ