Sucha skóra

O modzie i urodzie nie tylko dla kobiet. Dyskutujemy o znanych markach, kosmetykach, ciekawych stylizacjach oraz trendach.
Awatar użytkownika
rut-63
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2022, 8:44

Sucha skóra

Post autor: rut-63 »

Moim ogromnym problemem jest sucha skóra. Właściwie na całym ciele, ale nogi, to jest naprawdę moja zmora. Szukam odpowiednich kosmetyków dla siebie, jeśli chodzi o twarz, to nawet już takie znalazłam, natomiast jeśli możecie polecić kosmetyki nawilżające do skóry suchej, które faktycznie u Was się sprawdzają, to będę wdzięczna, bo jest to dla mnie uciążliwe.
dezii

Re: Sucha skóra

Post autor: dezii »

mój dermatolog kilka razy przepisał mi kosmetyki robione w aptece, dosyć szybko zrobili mi je w dozie, kosztowało to niedużo a działają super, bardzo poprawił się stan mojej skóry
Ania29

Re: Sucha skóra

Post autor: Ania29 »

Myślę, że można temu zaradzić stosując odpowiednie kosmetyki. Ja polecam szukać wśród kosmetyków z naturalnym składem. W ofercie Herbapol Polana na pewno znajdzie się coś odpowiedniego, a w dodatku ich kosmetyki są niedrogie.
dorka

Re: Sucha skóra

Post autor: dorka »

Jeśli lubisz dbać o siebie tak jak ja, koniecznie sprawdź https://tanexpert24.pl/pl. Mają szeroki wybór produktów brązujących, a efekty są naprawdę imponujące!
ofeliaa

Re: Sucha skóra

Post autor: ofeliaa »

Sucha skóra to temat mi bardzo dobrze znany. Przetestowałam już mnóstwo kosmetyków, jedne sprawdzają się lepiej inne gorzej. Mój najnowszy zakup to super nawilżająca maska do rąk. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona, że aż tak wygładziła moje dłonie, na pewno kupię kolejne opakowanie tego kosmetyku.
ODPOWIEDZ