Sucha skóra

O modzie i urodzie nie tylko dla kobiet. Dyskutujemy o znanych markach, kosmetykach, ciekawych stylizacjach oraz trendach.
Awatar użytkownika
rut-63
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2022, 8:44

Sucha skóra

Post autor: rut-63 »

Moim ogromnym problemem jest sucha skóra. Właściwie na całym ciele, ale nogi, to jest naprawdę moja zmora. Szukam odpowiednich kosmetyków dla siebie, jeśli chodzi o twarz, to nawet już takie znalazłam, natomiast jeśli możecie polecić kosmetyki nawilżające do skóry suchej, które faktycznie u Was się sprawdzają, to będę wdzięczna, bo jest to dla mnie uciążliwe.
dezii

Re: Sucha skóra

Post autor: dezii »

mój dermatolog kilka razy przepisał mi kosmetyki robione w aptece, dosyć szybko zrobili mi je w dozie, kosztowało to niedużo a działają super, bardzo poprawił się stan mojej skóry
Ania29

Re: Sucha skóra

Post autor: Ania29 »

Myślę, że można temu zaradzić stosując odpowiednie kosmetyki. Ja polecam szukać wśród kosmetyków z naturalnym składem. W ofercie Herbapol Polana na pewno znajdzie się coś odpowiedniego, a w dodatku ich kosmetyki są niedrogie.
dorka

Re: Sucha skóra

Post autor: dorka »

Jeśli lubisz dbać o siebie tak jak ja, koniecznie sprawdź https://tanexpert24.pl/pl. Mają szeroki wybór produktów brązujących, a efekty są naprawdę imponujące!
ODPOWIEDZ