jakie świece do auta?

Wątek dla automaniaków i tych, którzy chcą znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące swojego pojazdu. Polecamy części i mechaników.
Awatar użytkownika
Konstantyn1998
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2023, 15:51

jakie świece do auta?

Post autor: Konstantyn1998 »

Cześć wszystkim. Jestem tutaj dzisiaj, ponieważ szukam porady dotyczącej świec samochodowych. Mam problem z doborem odpowiednich świec w moim aucie i chciałbym się dowiedzieć, jakie świece są najlepsze do tego modelu i jakie powinienem ewentualnie wziąć pod uwagę. Jeśli możecie, dajcie mi też znać, jakie sklepy ze świecami są godne uwagi. Dzięki serdeczne ;)
laktoza

Re: jakie świece do auta?

Post autor: laktoza »

Chyba nie pomogę bo nie bardzo się znam na częściach samochodowy ale mogę doradzić żeby wynająć sobie auto w wypożyczalni comfortcar na czas kiedy masz samochód w serwisie i wtedy możesz wygodnie i na spokojnie szukać tych części w sklepach i na giełdach
podwodna

Re: jakie świece do auta?

Post autor: podwodna »

Jeśli nie jesteśmy pewni jakie części zainstalować, lepiej spytać naszego mechanika. Te części i wiele innych https://www.expertparts.pl/ , kupimy wygodnie w sklepie w sieci. Pamiętajmy że źle dobrane części zamienne, szczególnie takie które są częścią układy napędowego lub silnika, mogą być poważnym zagrożeniem dla eksploatacji naszego auta.
ODPOWIEDZ