Samochód czy rower?

Na luzie, czyli rozmowy o wszystkim i o niczym. Dzielimy się ciekawymi spostrzeżeniami, żartami, śmiejemy się i poznajemy.
Awatar użytkownika
Zywia-77
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2021, 10:15

Samochód czy rower?

Post autor: Zywia-77 »

Cześć! Powiedzcie mi, wolicie jeździć samochodem czy częściej stawiacie na rower? Ponoć coraz więcej osób rezygnuje właśnie z samochodów i chyba przestaje mnie to dziwić. Wystarczy spojrzeć na korki na drogach. Poza tym słyszałam, że powstają stacje serwisowe dla rowerów. W razie czego nie będzie trzeba się stresować, prawda? Co wy na to?

opinie o szkole
łobuz

Re: Samochód czy rower?

Post autor: łobuz »

To czy samochód czy rower zależy moim zdaniem tak naprawdę od wielu różnych czynników. W razie awarii roweru na drodze nie ma większego problemu, z samochodem jest już zupełnie inaczej. Przy awarii auta, szczególnie jakiejś poważnej koniecznie trzeba wezwać pomoc drogową. Ja szukałem takiej jak najbliżej miejsca postoju i tutaj https://e-laweta.com.pl/ znalazłem tą, na którą ostatecznie się zdecydowałem. Zapisałem sobie namiar na nich bo może jeszcze kiedyś okazać się potrzebny.
Michał03

Re: Samochód czy rower?

Post autor: Michał03 »

Cześć! Chciałbym porozmawiać o elektrycznych rowerach górskich https://goodsport.pl/rowery/elektryczne/. Czy ktoś z was jeździł na takim rowerze? Jakie są wasze wrażenia? Czy warto zainwestować w elektryczny rower do jazdy w terenie?
pekla

Re: Samochód czy rower?

Post autor: pekla »

W zasadzie to jedno i drugie ale zależy od okoliczności i miejsca. Samochód jest najlepszy na jakieś dłuższe wycieczki i mam zamiar go wynająć https://nowawarszawa.pl/promobaner/samochod-w-warszawie i zwiedzać Mazury i Podlasie a rowerem będę pewnie jeździć po jakiejś bliższej okolicy
ODPOWIEDZ