Polecam Biuro Informacji i Szkolenia

W tym miejscu wymieniamy się spostrzeżeniami na temat firm z najróżniejszych branż. Chcesz się o kimś czegoś dowiedzieć? Zapytaj, pomożemy.
Wiktor

Polecam Biuro Informacji i Szkolenia

Post autor: Wiktor »

Cześć, czy macie jakieś opinie na temat firmy Biuro Informacji i Szkolenia?

gra my talking tom 1
jagodaa

Re: Polecam Biuro Informacji i Szkolenia

Post autor: jagodaa »

Co do szkoleń - to na pewno warto sobie je robić, aby być jeszcze bardziej niezawodnym. Ja prowadzę zakład kosmetyczny i cały czas poszerzam swoje umiejętności oraz wiedzę. Teraz znalazłam tutaj https://akademiaurody.com.pl/oferta/kursy-kosmetyczne/ kursy kosmetyczne i chcę się na nie wybrać.
ludzkieoko

Re: Polecam Biuro Informacji i Szkolenia

Post autor: ludzkieoko »

Nie wiem jakie macie biznesy, ale u nas pracują zespoły wirtualne i muszę nauczyć się nimi zarządzać. Nie jest to łatwe, bo tu ktoś wypada, tu znów go nie ma… A jednak trzeba to wspólnie ogarnąć… Także jestem ciekawa, jak to widzicie, jakie macie możliwości.
portomortello

Re: Polecam Biuro Informacji i Szkolenia

Post autor: portomortello »

W dużej mierze sprawdzam sobie, co zrobić, jak w ogóle pokierować swoją osobą, jeśli chodzi na przykład o cennik do kosztorysowania . W tym zakresie mimo wszystko jestem pewna, że nie mam pełnych informacji, niestety. Czekam na pomoc.
vinaa

Re: Polecam Biuro Informacji i Szkolenia

Post autor: vinaa »

Natomiast jak szukacie wartościowe na takie aspekty, jak komunikacja w zespole projektowym szkolenie - to w tym kierunku warto zgłosić się do firmy HumanSkills. U nich znajdziecie wiele wartościowych kursów, które poruszają ważne tematy.

samsung galaxy ace update android
ODPOWIEDZ