potrzebna pomoc prawnika

Wszystko, co trzeba wiedzieć o różnych dziedzinach prawa. Pomagamy znaleźć dobrą kancelarię adwokacką i zaufanego prawnika.
Awatar użytkownika
Jedrzej-66
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2023, 6:08

potrzebna pomoc prawnika

Post autor: Jedrzej-66 »

Witam serdecznie.
Mam problem i liczę na pomoc. Moje małżeństwo trwało już od kilku lat, ale ostatnio zaczęło się psuć. Nie mogliśmy dojść do porozumienia i postanowiliśmy się rozstać. Wiem, że to trudna decyzja, ale wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie.
Niestety, nie mam pojęcia, jak się za to zabrać. Nie wiem, jakie są procedury, jakie dokumenty trzeba złożyć, jakie są koszty itp. Potrzebuję pomocy doświadczonego adwokata od rozwodów w Łodzi, który mógłby mi wszystko wyjaśnić i pomóc w przeprowadzeniu tego procesu.
Jeśli ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie lub zna kogoś, kto mógłby mi pomóc, bardzo proszę o kontakt. Z góry dziękuję za wszelkie informacje i porady.
kalinkaa20

Re: potrzebna pomoc prawnika

Post autor: kalinkaa20 »

U mnie nie może być tak, że nie ma prawnika, bo jednak każdy z nas ma swoje cele, plany i na pewno będzie się zderzał z brutalną rzeczywistością. Dlatego ja stwierdziłam, że dla mnie elementem zwrotnym będzie taka https://lawsome.pl/ kancelaria.. Ona mnie odpowiednio zabezpieczy i nic nie będzie mi straszne.
ODPOWIEDZ