Finanse w firmie

Masz ochotę porozmawiać na temat zupełnie inny i nieodnoszący się do pozostałych działów? Tutaj możesz to zrobić :D
Awatar użytkownika
Radomiła-67
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2023, 21:24

Finanse w firmie

Post autor: Radomiła-67 »

W jaki sposób dbacie o swoje finanse firmowe? Szukam jakiegoś rozwiązania dla naszej - małej, rodzinnej firmy. Wiadomo, że pewnie jak każda osoba prowadząca swoją własną działalność i ja chciałabym w jakiś sposób zabezpieczyć swoje finanse, żeby utrzymać płynność finansową. Bierzemy pod uwagę skorzystanie z usług faktoringowych, dobre opinie ma firma AOW https://www.aow.pl
Florianek45

Re: Finanse w firmie

Post autor: Florianek45 »

A co myślicie o leasingu na firmę? Z jednej strony wiem, że dużo osób decyduje się na leasing, a z drugiej widziałem, że jest on drogi - aż 40 procent więcej trzeba zapłacić za pojazd a to o wiele za drogo! Interesuje mnie szczególnie mazda w wersji elektrycznej, jak ta https://automoc.pl/smochody-firmowe/ele ... -leasingu/. Czy da się gdzież znaleźć tańszy leasing albo inny sposób finansowani? Dajcie znać!
basza

Re: Finanse w firmie

Post autor: basza »

Szukacie informacji na temat tego, jaką rolę ma NBP w przypadku reformy wskaźnikow referncyjnych? Tak się składa, ze znalazłam właśnie namiar na artykuł https://radiopoznan.fm/informacje/mater ... rencyjnych gdzie zawarte są wszystkie kluczowe informacje na ten temat.
akacja

Re: Finanse w firmie

Post autor: akacja »

Niedawno czytałam o firmie Aforti Factor, która oferuje produkty faktoringu niepełnego przy minimum formalności i jasnych zasadach współpracy. Można to rozważyć jako opcję na przywrócenie płynności finansowej firmy.
ODPOWIEDZ