koszt basenu

Masz ochotę porozmawiać na temat zupełnie inny i nieodnoszący się do pozostałych działów? Tutaj możesz to zrobić :D
Awatar użytkownika
Dymfna
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2022, 5:19

koszt basenu

Post autor: Dymfna »

Jaki jest koszt utrzymania basenu w ogrodzie? Chodzi o baseny ogrodowe wkopywane. Jaki byłby całkowity koszt: ile wody zużywa się wtakim basenie? W sensie jak często trzeba ją wymieniać? Ile zużywają prądu te wszystkie filtry które trzeba zamontować? Ile kosztuja chemia do basenu, chociażby chlor czy inne tego typu rzeczy? Czy ktoś z Was ma taki basen i mógłby powiedzieć o tych kosztach?
suzanna

Re: koszt basenu

Post autor: suzanna »

Owszem - basen to super sprawa, ale nie każdy ma możliwość postawienia u siebie czegoś takiego. Chociażby ze względu na ograniczone miejsce. Ale już drewniane balie ogrodowe nie jest tak trudno umieścić, dlatego warto rozważyć taką opcję. Myślę, że takie jacuzzi, byłoby naprawdę super.
sandraa

Re: koszt basenu

Post autor: sandraa »

Skoro mowa tutaj o basenach, to też warto tutaj wspomnieć o firmie https://ospa.com.pl , która oferuje systemy sterowania do basenów. Które pomagają zarządzać uzdatnianiem wody, czy też wszelkimi innych urządzeniami powiązanymi z basenem. Mało tego u nich możecie otrzymać produkty poprawiające jakość wody basenowej.
Valias

Re: koszt basenu

Post autor: Valias »

Aby basen normalnie funkcjonował, nie wystarczy po prostu kupić basen. Musisz upewnić się, że woda w basenie jest stale czysta. Aby to zrobić, musisz kupić dodatkowe wyposażenie.
Cawenil

Re: koszt basenu

Post autor: Cawenil »

Czyszczenie mechaniczne w systemie oczyszczania wody basenowej odbywa się za pomocą filtra. Wybrałem filtr piaskowy do basenu https://aquamonkey.pl/filtry/rodzaj-filtr/piaskowy.html. Czyszczenie filtra odbywa się bez kontaktu z mikroorganizmami wewnątrz systemu operatora. Piasek należy wymieniać co 2 lata. Filtry piaskowe to idealny stosunek jakości do ceny. Filtry piaskowe do prywatnych basenów są wybierane ze względu na wydajność. Dzięki temu woda w basenie będzie zawsze czysta.
sabanek5

Re: koszt basenu

Post autor: sabanek5 »

Osobiście mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://termymaltanskie.com.pl/aquapark/ , gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego Aquaparku w Poznaniu - Termy Maltańskie. Czy ktoś z Was również był na tych termach?
majaa

Re: koszt basenu

Post autor: majaa »

Jak chodzi o karnet na basen - to nie wiem, bo to kwestia indywidualna i zależy od miejsca. Mnie w każdym razie wpadła w oko szkoła pływania dla niemowląt Mali Nurkowie - tam już od pierwszych chwil można ze swoim dzieckiem chodzić i przyzwyczajać je do wody itd. Według mnie warto na takie zajęcia się zapisać.
ODPOWIEDZ