online kursy językowe

Masz ochotę porozmawiać na temat zupełnie inny i nieodnoszący się do pozostałych działów? Tutaj możesz to zrobić :D
Awatar użytkownika
Fatma_97
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2023, 4:01

online kursy językowe

Post autor: Fatma_97 »

Zapisywaliście się kiedyś na jakiś kurs obcego języka przez internet? Czy samodzielnie się uczyliście, czy może ze szkołą językową? Mnie interesowałby kurs angielski online, ale raczej wolałabym zdecydować się na centrum języków obcych, żeby być pod opieką lektora. Też uważacie, że w ten sposób nauka będzie produktywna o wiele bardziej? Macie własne doświadczenia?
Kelly654

Re: online kursy językowe

Post autor: Kelly654 »

Kursy angielskiego online to świetna sprawa. Warto też samodzielnie zdobywać wiedzę. Przykładem może być dostępny pod adresem filmik: https://www.youtube.com/watch?v=4YGiMEDURew . Można się z niego dowiedzieć kiedy używamy Past Simple i oczywiście czym tak właściwie jest.
malutkaa

Re: online kursy językowe

Post autor: malutkaa »

Ja nie mam nic przeciwko, by mój pracownik znał swoją wartość i wiedział, jak postępować. Tak naprawdę asertywny pracownik też może fajnie negocjować ceny, a wiadomo, jacy są klienci. No i ja uważam, że ta kwestia jest bardzo ważna w naszej codzienności.
ODPOWIEDZ