panele fotowoltaiczne

Masz ochotę porozmawiać na temat zupełnie inny i nieodnoszący się do pozostałych działów? Tutaj możesz to zrobić :D
Awatar użytkownika
patrycja1968
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2021, 5:48

panele fotowoltaiczne

Post autor: patrycja1968 »

Kto z Was ma panele fotowoltaiczne i mógłby powiedzieć czy to się Wam opłaca? Czy możecie powiedzieć, że jesteście zadowoleni z tej inwestycji i jeszcze raz byście się na nią zdecydowali? A jak jest z samym montażem? Czy taki montaż nie rozszczelniła dachu? Czy nie zacieka Wam teraz gdy jest jakaś ulewa lub dług pada deszcz? Sama nie wiem czy się na to zdecydować czy nie.
jjustinaa88

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: jjustinaa88 »

Tak naprawdę to ja wciąż mam jakiś problem z tym wszystkim i jeśli mi nie poradzicie, to jednak nie będę się decydować na nc. No wiecie, jednak coś takiego jak fotowoltaika 5 kw musi mieć dla nas odpowiednie rozwiązania. Dlatego sprawdzajmy to, jak to ma wyglądać. Każdy pod tym względem może mi sporo powiedzieć.
sally77

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: sally77 »

To ja powiem wam, że bardzo mnie teraz zainteresowała oferta Pro-sun, która oferuje nawet takie rozwiązania, jak bipv. Które są innowacyjne i jednocześnie wyróżnia je niebywała skuteczność w działaniu. Warto się im przyjrzeć.
fionkaa

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: fionkaa »

A co możecie mi napisać przykładowo o firmie https://zieloneq.pl/panele-fotowoltaiczne-leszno/ ? Tak pytam, ponieważ szukam kogoś, kto dostarczy mi i zamontuje panele fotowoltaiczne - zgodne z moimi potrzebami. Czy zatem mogę na nich polegać? Czy ktoś z was korzystał z ich usług?
toja88

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: toja88 »

Myślę, że warto pomyśleć o fotowoltaice, bo jak nie teraz - to kiedy? A rachunki za prąd rosną w dynamiczny sposób. Dla porównania tutaj https://duneko.pl/kalkulator-fotowoltaiki/ możecie skorzystać z kalkulatora i sprawdzić sobie możecie ile możecie zyskać decydując się na energię odnawialną?
Łukasz515

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: Łukasz515 »

Zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Passive Instal, która zajęła się montażem pompy ciepła częstochowa oraz instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie prace wykonali w terminie i bez najmniejszych problemów.
majkaa

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: majkaa »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to według mnie warto też tutaj wspomnieć o firmie ecoabm.pl, która oferuje szeroką gamę produktów dla sektora energii odnawialnej. W ich ofercie znajdziecie artykuły marki Growatt , jak i innych popularnych. Dlatego warto przyjrzeć się ich propozycjom.
pella

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: pella »

Biorąc pod uwagę kwestię energii odnawialnej, fotowoltaika Wołomin jest z pewnością tematem, o którym warto rozmawiać. Wykorzystanie energii słonecznej do produkcji energii elektrycznej jest mądrym wyborem dla osób myślących o przyszłości. Dzięki temu możemy obniżyć nasze zużycie energii z sieci, co przekłada się na niższe rachunki za prąd.
ODPOWIEDZ