Opieka i rehabilitacja

Sport, aktywność fizyczna, odpowiednia dieta i zdrowie. Wszystko to, co zapewnia nam dobre samopoczucie i dodaje energii.
Awatar użytkownika
Ursyn1991
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2022, 2:16

Opieka i rehabilitacja

Post autor: Ursyn1991 »

Czy macie może jakieś informacje na temat tego, czy ośrodki opiekuńcze, a może najlepiej opiekuńczo - rehabilitacyjne przyjmują pacjentów komercyjnych na określony czas? Chodzi o to, że mój tata jest po udarze i niestety póki co jest jeszcze niepełnosprawny, przede wszystkim leżący, ale wierzę, że to sytuacja tymczasowa. Możecie polecić jakiś ośrodek opiekuńczy?
iguan

Re: Opieka i rehabilitacja

Post autor: iguan »

Jestem na etapie budowania własnego poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego i powiem Wam, że dla mnie na przykład takie https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/ ... bwodowych/ miejsce może być dla mnie. Wiem, że pracuje tu najlepszy neurochirurg, dr Matuszewski i mogę mu zaufać.
Sławomir

Re: Opieka i rehabilitacja

Post autor: Sławomir »

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić ofertę sklepu Astar - https://sklep.astar.pl , gdzie znajdziecie najróżniejsze urządzenia oraz sprzęt rehabilitacyjny i fizjoterapeutyczny. Wielokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu i nigdy nie było problemów z dostawą.
damian7518

Re: Opieka i rehabilitacja

Post autor: damian7518 »

Czy są tutaj osoby, które potrzebują pomoc lekarskiej z zakresu rehabilitacji? Osobiscie mogę Wam polecić ofertę BodyMove, ponieważ sam skorzystałem i jestem zachwycony z rezultatów - https://krakow.bodymove.pl/usuwanie-cel ... wa-krakow/ .
ODPOWIEDZ