W jaki sposób dbać o zdrowie?

Sport, aktywność fizyczna, odpowiednia dieta i zdrowie. Wszystko to, co zapewnia nam dobre samopoczucie i dodaje energii.
Bania

W jaki sposób dbać o zdrowie?

Post autor: Bania »

Jak dbacie o swoje zdrowie? Ja stawiam przede wszystkim na to, żeby zdrowo się odżywiać i uprawiać regularnie sport - w końcu najważniejsza jest profilaktyka. Poza tym, w naszej strefie klimatycznej warto suplementować witaminę D3, zamawiam kapsułki z apteki https://www.apteka-leki.pl u nich są najlepsze ceny.

telemecanique xzcp1241l5
qwe

Re: W jaki sposób dbać o zdrowie?

Post autor: qwe »

To oczywiste rozwiązanie, kiedy jesteśmy chorzy. Tak naprawdę medycyna to nasza jedyna opcja na wyleczenie. I możemy też stosować środki wspomagające, na przykład ziołowe. I tu muszę wskazać, że syrop Bronchostop https://bronchostop.pl/ jest pomocnikiem odkrztuszania w kaszlu mokrym. Znajdziecie go na pewno w aptekach i w sieci.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LenaWW

Re: W jaki sposób dbać o zdrowie?

Post autor: LenaWW »

Mnie akurat interesuje bardziej szkółka orzecha włoskiego, ale dzięki za info. Ostatnio przeglądałam sobie ofertę Gospodarstwo Dudek i widziała, że u nich jest dostępna szkółka orzecha włoskiego i jest także możliwość złożenia zamówienia https://dudek-sad.pl/sklep/ na różne sadzonki orzecha. Ich szkółka orzecha włoskiego https://dudek-sad.pl/orzech-wloski/ hoduje tylko wyselekcjonowane odmiany zatem jak zamawiać sadzonki to najlepiej od nich. Chciałabym sad założyć w okolicy mojego domu i myślę, że orzech idealnie by pasował.
smakoszka

Re: W jaki sposób dbać o zdrowie?

Post autor: smakoszka »

Na pewno też warto, a nawet i trzeba robić badania. Jak chcecie tutaj https://quickplast.pl/usg-brzucha-dziecka-poznan/ możecie nawet poczytać sobie, jak wygląda kwestia badań usg brzucha u dziecka. Bo warto też wiedzieć na czym polegają poszczególne badania i co one dają.
melkaa

Re: W jaki sposób dbać o zdrowie?

Post autor: melkaa »

Tutaj nie ma co się nawet co kłócić, bo ważne jest oczywiście zdrowie i wszystko co jest z nim związane....
Ja bardzo lubię w ogóle czytać poradniki, typu https://www.pudroderm.pl/stany-zapalne- ... obrzekiem/ - gdzie można się dowiedzieć przykładowo co robić, gdy złapie nas wysypka? Jakie zastosować leczenie?
ODPOWIEDZ