zakup leków gdzie?

Sport, aktywność fizyczna, odpowiednia dieta i zdrowie. Wszystko to, co zapewnia nam dobre samopoczucie i dodaje energii.
mumba

zakup leków gdzie?

Post autor: mumba »

gdzie najbardziej opłaca się kupić leki? Chodzi mi o apteki stacjonarne. Z moich obserwacji wynika że w doz jest dosyć tanio,ja tam dosyć często kupuję
natagata

Re: zakup leków gdzie?

Post autor: natagata »

U nas też zdecydowanie w dozie najtaniej. Wszędzie mam wrażenie, ze ceny poszybowały w górę, fajnie, że chociaż na leki czy suplementy nie muszę przepłacać.

jak w tablecie można mieć internet
Zeta

Re: zakup leków gdzie?

Post autor: Zeta »

Ja jestem takiego samego zdania, zdecydowanie nie warto przepłacać i jeśli można jeszcze gdzieś taniej coś kupić to trzeba korzystać, w doz mają naprawdę dobre ceny.
mumba

Re: zakup leków gdzie?

Post autor: mumba »

to widzę że nie tylko ja jestem tego zdania co do DOZ, całej mojej rodzinie polecilam i wszyscy są zadowoleni, na pewno warto szukać tańszych opcji, bo jednak oszczędność się przyda

w w w google com pk
Vivi

Re: zakup leków gdzie?

Post autor: Vivi »

Bardzo Wam dziękuję za ten wątek, bo moja babcia naprawdę dużo wydaje na swoje leki i szukaliśmy apteki, w której kupimy je najtaniej. Faktycznie sprawdziłam ceny w DOZie, porównałam z innymi aptekami i wyszło zdecydowanie taniej. :)
werrka

Re: zakup leków gdzie?

Post autor: werrka »

U nas też najtaniej jest w dozie. Porównałam ostatnio ceny bo miałam do zrobienia większe zakupy przed wyjazdem na urlop i faktycznie w dozie kupiłam, wszystko co potrzeba i to na dodatek w dobrych cenach
Adam77

Re: zakup leków gdzie?

Post autor: Adam77 »

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://magictrip.pl/plecaki , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego Magic Trip. Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.

ławostół rozkładany podnoszony
chochang

Re: zakup leków gdzie?

Post autor: chochang »

W sumie wiem, że potrzebna mi będzie, to znaczy dokładniej, mojemu organizmowi, witamina d jedzenie jakieś ją zawiera, ale jakie? Gdzie mam najwięcej tej witaminy ? Pytam, bo w sieci wypisują różnego rodzaju elementy, a nie do końca wiadomo, o co chodzi.
Basia81

Re: zakup leków gdzie?

Post autor: Basia81 »

Potrzebuję pomocy w walce z katarem i zatkanym nosem https://wrzuc.info/artykuly/walka-z-kat ... nym-nosem/ Jakie są wasze ulubione domowe sposoby na złagodzenie tych objawów? Czy istnieją skuteczne metody, które pomogą mi szybko poczuć się lepiej?
ODPOWIEDZ